Робота в літніх шкільних таборахТаланти багатодітної родиниШашковий турнір до Міжнародного дня захисту дітей8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯВітання людей похилого віку з Великодніми святамиЧОРНОБИЛЬ - НАШ БІЛЬ!Малюнок, вірш, лист до мами - 2019 р.Традиційний Великодній фестиваль "Воскресни, писанко!" Призери обласного етапу виставки-конкурсу "Знай і люби свій край" Міжнародний день людей з обмеженими функціональними можливостями

Наш заклад

 

Берегівський міський Будинок дитячої та юнацької творчості Берегівської міської ради Закарпатської області функціонує як позашкільний навчально-виховний заклад із 25 вересня 2002 року. Чинний Статут навчально-виховного закладу затверджено рішенням сесії Берегівської міської ради № 1184 від 21 грудня 2012 року та погоджено з управлінням освіти Берегівської міської ради 21 грудня 2012 року.

 

Адреса позашкільного навчального закладу:
90202, Закарпатська область, місто Берегово, вул. Ессе Томаша, 1

 

100 РОКІВ ПОЗАШКІЛЛЮ УКРАЇНИ

На центральній площі міста Берегова урочисто відзначили сторічний ювілей позашкільної освіти. У святі взяли участь школярі-вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості та представники шкіл міста і громадськості. У вступному слові ведуча свята А.Безик підкреслила велику роль закладів позашкільної освіти у вихованні підростаючого покоління, зробила історичний екскурс у минуле позашкілля на Берегівщині, починаючи зі створення пластової групи при Берегівській гімназії у 1921 році закінчуючи сьогоденням. Начальник управління освіти Е.Бабяк та голова міського профкому працівників освіти М.Бубняк вручили педагогам-позашкільникам подяки та пам’ятні подарунки.

 
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новини


21 черв. 2019
Робота в літніх шкільних таборах
.

5 черв. 2019
Таланти багатодітної родини
Сьогодні у місті Ужгород пройшов традиційний обласний конкурс -фестиваль "Таланти багатодітної родини".

30 трав. 2019
Шашковий турнір до Міжнародного дня захисту дітей
.

8 трав. 2019
8 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ
.

26 квіт. 2019
Вітання людей похилого віку з Великодніми святами
.

24 квіт. 2019
ЧОРНОБИЛЬ - НАШ БІЛЬ!
.

Всі новини